Bliżej Natury

Kompleks wypoczynkowy Bliżej Natury znajduje się w Białowieży przy ul. Granicznej 2, woj. Podlaskie. Lokalizacja obiektu jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Pomimo swojego położenia w centrum miejscowości, charakteryzuje się ciszą i otaczającą go przyrodą. Jest to ustronne, kameralne miejsce, idealnie nadające się na wypoczynek. Jest to obiekt całoroczny składający się z 8 indywidualnych domów wakacyjnych (całorocznych). Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking strzeżony, wiata ogniskowa, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu sportowego (rowery, narty biegowe), … W obiekcie jest łącznie 46 miejsc noclegowych, mile widziane wycieczki zorganizowane i autokarowe. Serdecznie zapraszamy!!!

Domki

Do dyspozycji naszych gości jest 8 komfortowych domów wakacyjnych. Domki swoją architekturą nawiązujących do tradycyjnego budownictwa tego regionu. Są to budynki parterowe, z obszernym salonem z bezpośrednim wejściem na duży, słoneczny, zadaszony taras, aneksem kuchennym, jadalnią, łazienką oraz dwoma przytulnymi sypialniami. W sypialniach są wygodne łóżka, które w zależności od potrzeb można dowolnie konfigurować jako jednoosobowe lub dwuosobowe, a rozkładana sofa w salonie może służyć jako dodatkowe podwójne łóżko.  Kuchnia jest w pełni wyposażona. Domki są klimatyzowane. We wszystkich oknach są moskitiery.

Parking

Do dyspozycji naszych Gości jest bezpłatny, monitorowany parking. Parking jest utwardzony i połączony chodnikiem z każdym z 8 domków.

Wiata ogniskowa

Na terenie Bliżej Natury mamy duża wiatę ogniskową z miejscem na ognisko, która przeznaczona jest na około 50 osób. Wiata jest do dyspozycji naszych Gości, którzy mogą korzystać z wygodnych stołów i ław, przenośnych grilli a po uzgodnieniu z gospodarzami biesiadować przy rozpalonym ognisku…

Plac zabaw

Do dyspozycji naszych Gości jest plac zabaw dla najmłodszych, gdzie pociech mogą przyjemnie spędzać czas na zabawach na świeżym powietrzu. Przy placu zabaw jest dostępna również duża trampolina, piaskownica, mini bramki do piłki nożnej oraz sprzęt do badmintona…

Dla dzieci i nie tylko

Posiadamy kultowe gry planszowe, m.in.: Monopoly, Scrabble, Jungle Speed, Time, 5 sekund, Chińczyk, Jenga, Dixit, Ewolucja, Gra o tron, Kalambury i wiele innych. W domku znajdują się też karty, szachy, bierki i kości. Na świeżym powietrzu polecamy aktywny wypoczynek podczas gry w badmintona, czy mini piłkę nożną.

Nic nie daje tak mocnego (pozytywnego!) „kopa” jak spędzone wśród natury noclegi. Puszcza Białowieska to bodaj najlepsze miejsce na zagłębienie się w ulubionej lekturze i wspólną zabawę z grami towarzyskimi.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU SPORTOWEGO

Na terenie Bliżej Natury do dyspozycji naszych Gości mamy mini wypożyczalnię sprzętu sportowego. Goście za dodatkową opłatą mogą wypożyczyć rowery, narty biegowe i kije nordic walking.

Zwierzaki

Kochamy zwierzęta, te leśne i te domowe. Niestety przez wzgląd na innych gości, nie przyjmujemy zwierząt.

Cennik

WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK

300 zł

za dobę za domek

(cena za 2 osoby, każda kolejna osoba + 30zł,  maksymalnie do 6 osób)

LISTOPAD / GRUDZIEŃ

250 zł

za dobę za domek

(cena za 2 osoby, każda kolejna osoba + 30zł,  maksymalnie do 6 osób)

ŚWIĘTA / DŁUGIE WEEKENDY

400 zł

za dobę za domek

(cena za 2 osoby, każda kolejna osoba + 30zł,  maksymalnie do 6 osób)

Bliżej Natury
ul. Graniczna 2
17-230 Białowieża

Bliżej Natury
ul. Graniczna 2
17-230 Białowieża

Tel. 530 740 160
Tel. 530 740 170

Tel. 530 740 160
Tel. 530 740 170